خرید از کره جنوبی

۱۰ مرکز خرید برتر کره جنوبی

خرید از کره جنوبی

بهترین مکان ها برای خرید در سئول به مراکز خرید چند طبقه محدود نمی شوند، بلکه در همه جای شهر، جاهایی برای خرید وجود دارد. مجموعۀ گیج کننده ای از طراحان پوشاک، وسایل برقی، لوازم جانبی، جواهرات، اجناس چرمی، محصولات زیبایی، بهداشتی، هنری، دستی و اشیاء و لوازم آنتیک را می توانید در سئول کره جنوبی ببینید. سئول بدون شک برای علاقه مندان به خرید، یک بهشت واقعی است. در این مطلب لیست 10 تا از بهترین مراکز خرید سئول کره جنوبی را ارائه می دهد.

 

این محل ها نه تنها به ایستگاههای راه آهن یا هتل های 5 ستاره وصل اند بلکه فرصت دیدن چیزهای زیبایی مثل آکواریوم ها، موزه ها، تئاترها، گالری های هنری و پارک های تک منظوره را به شما می دهند. گردشگران پس از یک روز خرید کردن می توانند از فشن شوها، نمایشگاه های هنری، فستیوال های فرهنگی و اجراهای زنده لذت ببرند؛ از مراکز خرید پرزرق و برق گرفته تا فروشگاههای بزرگ و بوتیک های جذاب و بازار های خیابانی.

مرکز خرید میونگ دانگ سئول کره جنوبی Myeongdong Market

بازار میونگ دانگ سئول کره جنوبی Myeongdong Market

یکی از نخستین مکانها برای خرید در کره جنوبی، بازار میونگ دانگ سئول است که جایی برای خرید لباس های ارزان، کفش ها، لوازم جانبی، جواهرات، لوازم آرایشی، برندهای معروف مراقبت از پوست و کیف های دستی از برند های بین المللی و محلی است. فروشگاههای معروف لوته، شین سگائه، مراکز خرید نان اسکوار، م پلازا و بی شمار مغازه های کنار خیابانی و همینطور رستوران های محلی، کافه ها و دوره گردها را می توانید در این محل خرید بزرگ پیدا کنید. بازار میونگ دانگ سئول کره جنوبی همچنین محلی برای تماشای جاهای دیدنی است، زیرا تعدادی از مکان های تاریخی سئول، شامل کلیسای جامع کاتولیک و تئاتر به سبک گوتۀ میونگ دانگ، در این بازار واقع شده اند. برای داشتن فرصت های خرید بیشتر، به بازار دائه مون سئول بروید که یک بازار سنتی است و بیش از 600 سال است که در حال فعالیت می باشد و فقط 5 دقیقه پیاده با بازار میونگ دانگ سئول کره جنوبی، فاصله دارد.

ساعت کار : هرروز از 10 صبح تا 10 و نیم شب

بازار دونگ دائه مون سئول کره جنوبی Dongdaemun Market

بازار دونگ دائه مون سئول  کره جنوبی Dongdaemun Market

بازار دونگ دائه مون سئول کره جنوبی، بزرگترین بازار خرده و عمده فروشی در کره جنوبی است که از 26 مرکز خرید مدرن، 30000 هزار فروشگاه اختصاصی و بیش از 5000 هزار فروشگاه تولیدی، تشکیل شده است. اهل فن و مشتاقان خرید می توانند لباس ابریشمی، پارچه ها، لباس ها، کفش ها، جواهرات، لوازم جانبی، محصولات زیبایی، اجناس چرمی، لوازم ورزشی، اسباب بازی ها، لوازم برقی و تجهیزات اداری را با قیمت مناسبی بخرند. از مراکز خرید معروف در بازار دونگ دائمون سئول، برج دوسان ( Doosan Tower)، دیزاینر کلاب و میگلیوره است  و” گولموک الی “هم در این منطقه قرار دارد که مجموعه ای از غذاهای خیابانی کره ای را ارائه می کند. وقتی خورشید در سئول غروب می کند، مرکز خرید دونگ دائه مون سئول کره جنوبی، تبدیل به محلی برای تفریحات شبانه زنده می شود که در آن فستیوال ها، اجراهای زنده موسیقی و فشن شوها برگزار می گردد.

ساعت کار: هر روز 10 صبح تا 12 نیمه شب

خرید در هونگ دائه سئول کره جنوبی Hongdae District

منطقۀ هونگ دائه  سئول  کره جنوبی Hongdae District

منطقه هونگ دائه سئول کره جنوبی، یک ناحیه پرجنب و جوش و زنده در سئول است که به خاطر محیط جوان، فرهنگ های زیرزمینی و آزادی بیان اش، معروف است. منطقه هونگ دائه سئول کره در میان جوانان محلی و دانشجویان دانشگاه هون جیک که در همسایگی آن قرار دارد، محبوب است. در محلۀ هونگ دانگ، کافه های عجیب و جالب، گالری های هنری، سالن های مد، بارها، کلوپ های موسیقی زنده و همینطور غذاخوری هایی که در میان غذاشناسان معروف اند، قرار دارد. مجموعه ای از کالاها، لباس های دست دوز تا اجناس لوکس، همه را می توان در اینجا پیدا کرد. آخر هفته ها از ساعت یک تا 6 بعداظهر در منطقه هونگ دائه سئول کره جنوبی، بازاری در فضای آزاد بر پا می شود که در آن هنرمندان محلی و صاحبان فن، کارهای دستی خود، لوازم جانبی، نقاشی ها و اجناس دست دوم را می فروشند. توریست ها از دیدن اجرای زنده رقص ها، نمایشگاه ها، رخداد های فرهنگی، اجراهای خیابانی و جشن ها هم در این بازار، لذت می برند.

ساعت کار: هر روز 9 صبح تا 12 شب

مرکز خرید دی کوب سیتی مال سئول کره جنوبی D- cube City Mall

مرکز خرید دی کوب سیتی مال  سئول  کره جنوبی D- cube City Mall

مرکز خرید دی کوب سیتی مال سئول، یک مجتمع چندگانه عظیم در سیندوریم است که هتل 5 ستارۀ شرایتون دی کوب سئول و همینطور مراکز هنری و یک پارک فضای باز به مساحت 33 هزار متر مربع در آن قرار دارند. مرکز خرید دی کوب سیتی مال سئول کره، مستقیما به متروی سئول دسترسی دارد ( خط 1# و خط 2#) که به شهرهای ماهواره ای سئول یعنی آنسان، سیوون، اینچه اون و باچئون، وصل می شود. برند های آشنای موجود در مرکز خرید دی کاب سیتی مال سئول شامل اچ اند ام، زارا، چارلز اند کیت، ماجی، نیوبالانس و فسیل می باشد. مرکز خرید دی کاب سیتی مال سئول، مکان خوبی برای چشیدن طعم ها و مزه های خوشمزه در غذاخوری های به سبک سنتی “هانوک” است. گردشگران علاوه بر خرید می توانند تفریحات مختلف، موسیقی و نمایش هایی که در تئاتر دی کاب و تئاتر Space Sindorim اجرا می شود را ببینند. کودکان هم می توانند از سواری های سرگرم کننده و بازها در پارک تک منظورۀ پورورو “، لذت ببرند.

ساعت کار : دوشنبه تا جمعه 11 صبح تا 21:30 شنبه و یکشنبه 11 تا 22:00

مرکز خرید لوته دپارتمنت استور – میونگ دونگ سئول کره جنوبی Lotte Department Store – Myongdong

مرکز خرید لوته دپارتمنت استور – میونگ دونگ سئول کره جنوبی Lotte Department Store – Myongdong

مرکز خرید لوته دپارتمنت استور – میونگ دونگ سئول، یک محل خرید تصویری در سئول است که مجموعۀ گسترده ای از پوشاک، لوازم جانبی، جواهرات، محصولات زیبایی، مبلمان، وسایل برقی و لوازم ورزشی را در خود جای داده است. در مرکز خرید لوته دپارتمنت استور – میونگ دونگ سئول، علاوه بر محصولات کره ای با قیمت مناسب و برند های لوکس، غرفه های معاف از مالیات هم وجود دارند که در کنار آنها گالری های هنری را هم می توانید ببینید. غذاخوری هایی هم هستند که انواع مختلفی از غذاهای خوشمزه محلی و بین المللی را برای تجربه خریدی همراه با توقف و غذا خوردن، فراهم کرده اند. شما حتی می توانید درخواست کنید که خریدتان را به فرودگاه تحویل دهند تا هنگام برگشت به خانه آنها را بردارید. همچنین مرکز خرید لوته دپارتمنت استور – میونگ دونگ سئول،  مستقیم به هتل لوته سئول، وصل است که آن را به محل بینهایت راحتی برای مهمانان تبدیل کرده تا یک روز کامل را از تماشا، خرید و غذا خوردن در بازار میونگ دونگ سئول، لذت ببرند.

ساعت کار : هر روز 10:30 تا 20:00

منطقۀ خرید آپ جوجئونگ سئول کره جنوبی Apgujeong Shopping District

ؤ

منطقۀ خرید آپ جوجئونگ  سئول  کره جنوبی Apgujeong Shopping District

منطقۀ خرید آپ جو جئونگ سئول کره جنوبی که به آن بلوار آپ جوجئونگ هم می گویند، نیازهای ثروتمندان و افراد مشهور سئول را رفع می کند. در منطقۀ خرید آپ جو جئونگ سئول کره،  می توانید سالن های طراحی فراوان، کلینیک های زیبایی، فروشگاههای بزرگ بسیار شیک، بوتیک های لوکس و مراکز خرید مجلل را پیدا کنید. برندهای بین المللی موجود در اینجا شامل گویارد، والنتینو و سنت لورنت است که همگی آنها در مرکز خرید ” گالری ” جمع شده اند. منطقه آپ جوجئونگ سئول، مکانی برای عمل های زیبایی و مراقبت های زیبایی و همچنین غذا خوردن در کافه های بینظیر و رستوران های عالی است. همچنین  منطقۀ خرید آپ جو جئونگ سئول کره جنوبی، به عنوان یک فضای فرهنگی نوظهور در سئول، محل قرار گرفتن مولتی پلکس سین سیتی، سیته پلاس و تئاتر نانتا است. رخدادهای دنیای مد و جشنواره های موسیقی نیز هر ساله در اینجا برگزار می شوند.

ساعت کار : هر روز 10:00 تا 22:30

مرکز خرید کوئکس مال سئول کره جنوبی COEX Mall

مرکز خرید کوئکس مال  سئول  کره جنوبی COEX Mall

مرکز خرید کوئکس مال سئول کره جنوبی، به خاطر داشتن بیشترین مراکز خرید در سئول و همچنین قرار داشتن در یک جای بی نظیر یعنی زیرزمین مرکز تجارت جهانی کره جنوبی، معروف شده است. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید زیر زمینی آسیا محسوب می شود. مرکز خرید کوئکس مال سئول، از ایستگاه متروی سامسونگ در جنوب گانگ نام تا معبد بونگ اونسا در شمال، امتداد یافته است. مرکز خرید کوئکس مال سئول، دارای 260 فروشگاه مد، زیبایی، لوازم برقی  و فروشگاههای لوازم بازی و سرگرمی، برای خرید تمام اقلام مورد نیازتان است. حجم عظیمی از سالن های غذاخوری، سینما و یک سالن رقابت یا رویداد که میزبان کنسرت های کلاسیک، مینی کنسرت ها و نمایش های شعبده بازی است. از دیگر جاذبه های معروف مرکز خرید کوئکس مال  سئول  کره جنوبی، موزه کیم چی و آکواریوم COEX است که به چهار زمینه تقسیم شده و بیش از 650 گونه از حیات وحش دریایی در آن زندگی می کنند.

ساعت کار : هر روز از 10:30 تا 22:00

منطقۀ خرید ایتائه وون سئول کره جنوبی Itaewon Shopping District

منطقۀ خرید ایتائه وون سئول کره جنوبی Itaewon Shopping District

وقتی در سئول می خواهید به خرید بروید، منطقۀ خرید ایتائه وون سئول کره جنوبی در مقایسه با دیگر مناطق و نواحی خرید در سئول چندان محبوب نیست، اما تعدادی از فروشگاههای مد آراسته و مرتب دارد که مخصوص برندهای وارداتی، اجناس چرمی، کیف دستی ها، کفش ها، سوغاتی و عتیقه جات است. همچنین می توانید سایزهای متنوع تری را پیدا کنید که به خاطر وجود خرده فروشان با تجربه، پوشاک سفارشی دوخته شده عرضه می کنند. جنبۀ منحصر بفرد دیگر منطقۀ خرید ایتائه وون  سئول  کره جنوبی، سالن های غذاخوری است که غذاهای متنوعی ارائه می کنند و رستوران های بین المللی فراوان، بارها و کلوپ هایی را در پشت هتل همیلتون پیدا خواهید کرد. منطقه خرید ایتائه وون سئول به منطقۀ ویژۀ گردشگری سئول هم معروف است و گردشگران در ایتائه وون، لذت آشپزی را در رستوران های یونانی، پاکستانی، چینی، آمریکایی، انگلیسی، ایتالیایی، هندی، تایلندی، چینی، استرالیایی، فرانسوی و مکزیکی، تجربه خواهند کرد.

ساعت کار : هر روز 9:00 تا 21:00

مرکز خرید سمینات پولیس سئول کره جنوبی Mecenatpolis Mall

مرکز خرید سمینات پولیس  سئول  کره جنوبی Mecenatpolis Mall

مرکز خرید سمینات پولیس  سئول کره جنوبی، در زمینی به مساحت 90 هزار متر مربع یک مرکز خرید دارای فضای آزاد است که در کنار ایستگاه قطار هاپجئونگ قرار گرفته است. در مرکز خرید سمینات پولیس سئول کره، علاوه بر انواع مختلفی از خرده فروشی ها و سالن های غذا خوری، به خاطر داشتن فضای عمومی پر جنب و جوش، بالکن ها و تراس ها، پل های شیشه ای، آب نماهای بی نظیرش و منظرۀ باغ های روی پشت بام اش، معروف شده است. سینما Lotte ، فست فود چینی، کافه ها، رستوران های مجلل و ساده که غذاهای محلی و بین المللی در مجموعه ای با دیوارهای نقاشی شده سرو می کنند، نیز در اینجا قرار دارد. توریست ها همچنین می توانند از تعدادی از فعالیت های فرهنگی و خلاقانه در سمینات پولیس و از باغ های آن، نمایشگاههای هنری، فستیوال های فرهنگی و اجراهای زندۀ موسیقی، لذت ببرند.

ساعت کار: 9:00 تا 17:00

منطقۀ خرید اینسادونگ سئول کرۀ جنوبی Insadong Shopping District

مرکز خرید سمینات پولیس  سئول  کره جنوبی Mecenatpolis Mall

مرکز خرید سمینات پولیس  سئول کره جنوبی، در زمینی به مساحت 90 هزار متر مربع یک مرکز خرید دارای فضای آزاد است که در کنار ایستگاه قطار هاپجئونگ قرار گرفته است. در مرکز خرید سمینات پولیس سئول کره، علاوه بر انواع مختلفی از خرده فروشی ها و سالن های غذا خوری، به خاطر داشتن فضای عمومی پر جنب و جوش، بالکن ها و تراس ها، پل های شیشه ای، آب نماهای بی نظیرش و منظرۀ باغ های روی پشت بام اش، معروف شده است. سینما Lotte ، فست فود چینی، کافه ها، رستوران های مجلل و ساده که غذاهای محلی و بین المللی در مجموعه ای با دیوارهای نقاشی شده سرو می کنند، نیز در اینجا قرار دارد. توریست ها همچنین می توانند از تعدادی از فعالیت های فرهنگی و خلاقانه در سمینات پولیس و از باغ های آن، نمایشگاههای هنری، فستیوال های فرهنگی و اجراهای زندۀ موسیقی، لذت ببرند.

 

منبع:lahzeakhari

ساعت کار: 9:00 تا 17:00

2 دیدگاه در “۱۰ مرکز خرید برتر کره جنوبی

  1. سام گفت:

    عالی

    1. sami گفت:

      ۳>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.