خرید از کره جنوبی

K-BEAUTY کی-بیوتی چیست؟

K-BEAUTY کی-بیوتی چیست؟

K-BEAUTY کی-بیوتی چیست؟ سوالی که بسیار پرسیده می‌شود. امروز در صنعت زیبایی کی بیوتی را زیاد می‎‌شنویم. در واقع محصولات آرایشی، زیبایی و سلامتی کره جنوبی است. که به دلیل نوع محصولات و ترکیبات این محصولات و نوع بسته بندی آنها و تاثیر جالب توجه باعث شده که به گروه جدیدی به نام کی بیوتی دسته بندی شوند. شستن صورت با شوینده مناسب، ماسک های ورقه ای، لوسیون، تونر، سرم، کرم، اِسنس یا آب زیبایی همه اینها بخشی از این محصولات است. که هر کدام توضیحات بسیار نیاز دارد.

سابقه کی بیوتی در کره جنوبی (تاریخچه K-BEAUTY)

تمیز بودن پوست یکی از عوامل اصلی برای سالم تر بودن و شادابی پوست است. این امر را در زمان قدیم در کره جنوبی در دربار سلطنی چوسان قدیم وجود داشت. شوینده معروف JODU 조 두 یک مدل پودر صابون سفید کننده بود که استفاده می شود. سویا، ماش، لوبیای قرمز که کاملا خرد شده با آب ترکیب شده و روی پوست استفاده می کردند. درون لوبیا ماده ساپونین یک نوع فم ساز بود که امروزه درون شوینده ها استفاده می شود.

میانسو 미 안 수 همراه با ترکیب کرم مانندی همراهی می شد که نام آن میونیاک یا 면 얃 بود. در زمستان این ماده را روی پوست میزدند. ترکیب زرده تخم مرغ و کمی آب انگور تخمیر شده بعد از یک ماه تخمیر از این ماده کرم مانند بجای مرطوب کننده استفاده می شد. گاهی نیز ترکیب این مواد با گیاهان دارویی و … مانند نیلوفر آبی و آفتابگردان مواد روغنی بوجود می آورد که مانند کرم های امروزی عمل می کرد.

چند نکته مهم برای رعایت زیبایی پوست:

چند دسته بندی مهم که فقط بخشی از دسته بندی های است را بیان می کنیم که در نگهداری از پوست تاثیر بسیاری دارد. اولترا لیفت Ultra-lift مروبط به جوانسازی پوست بخش مهمی از دسته بندی موجود است. او تو وایت white: ضد لک و اکسیژن رسانی روی پوست این گروه از محصولات در اکثر شرکت های کره ای دیده می شود.  ماسک Mask انواع ماسک ها برای صورت بسیار مفید است که مارک های کره ای بهترین آنها را تولید می کنند. محافظتی Protection – نگهداری از پوست با استفاده از ضد آفتاب و کرم های محافظتی نیز گام مهمی است. محصولات مربوط با ضد قرمز پوست Redness – پوست های حساس محصولات مخصوص به خودش را دارند. که در این سیستم مراقبتی به این نکته نیز توجه ویژه ای می‌شود. یک نکته مهم نیز جوانسازی در K-BEAUTY کی بیوتی است خصوصا برای پوست های حساس که در بلند مدت بتوان پوستی جوان تر داشت.

شفافیت در پوست بخش قابل توجه در محصولات زیبایی کره جنوبی است. که در K-BEAUTY و محصولات پوستی آن رعایت می شود. ضد چروک Anti-wrinkle بسیاری از محصولات این دسته ضد چروک هستند. خط عمق صورت یکی از نکات مهمی است که در این دسته بندی به آن پرداخته می شود. از این جهت محصولات خوبی برای آن تولید شده است. مراقبت شخصی تخصصی Personal care  مراقبت از پوست مهمترین بخش برای زیبایی در این سیستم زیبایی است.

آینده صنعت زیبایی در کره جنوبی:

این صنعت به دلیل طرفداران بسیار  که دارد و روز به روز در حال گسترش است. صنعت پولسازی است که این موفقیتش را مدیون کیفیت زیاد خود است. اگر نگاهی به صنعت کی-پاپ کره جنوبی کرده باشید متوجه خواهید شد که سلبریتی ها و بازیگران و خوانندگان کره جنوبی از پوست‌های شفاف و سالم برخوردار هستند که در واقع عامل اصلی نوع پوست خوب فرهنگ نگهداری از پوست در کره یا همین K-BEAUTY کی-بیوتی است.

شاید فقط با استفاده از محصولات کره بتوان به این سوال K-BEAUTY کی-بیوتی چیست؟ چیست بهتر و بهتر جواب داد. اما افرادی که در صنعت زیبایی هستند می‌توانند پیشرفت چشمگیر این صنعت را در چند سال گذشته تایید کنند. شما می‌توانید بهترین محصولات این گروه را در وب سایت بنبینو شاپ تهیه کنید که مستقیم از کره جنوبی وارد میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.